شناسه متن : 2917
1398/6/24 - 06:29 2019-09-15 06:29:00
مسابقه بزرگ کتابخوانی حماسه حسینی از هفتاد صفحه منتخب از کتاب حماسه حسینی اثر استاد شهید مطهری در سامانه بنیاد شهید مطهری برگزار می شود.

مسابقه بزرگ کتابخوانی حماسه حسینی

مسابقه بزرگ کتابخوانی حماسه حسینی از هفتاد صفحه منتخب از کتاب حماسه حسینی اثر استاد شهید مطهری در سامانه بنیاد شهید مطهری برگزار می شود.

منبع مسابقه: هفتاد صفحه منتخب (جلد اول: صفحات ۱۳ تا ۳۹، ۱۰۶ تا ۱۱۹، ۱۶۷ تا ۱۷۹، ۳۵۶ تا ۳۶۴، ۳۷۱ تا ۳۷۴) از کتاب «حماسه حسینی» اثر استاد شهید مطهری

پس از ثبت نام و ورود در مسابقه، متن منبع مسابقه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت تمایل به خرید نسخه چاپی کتاب از اینجا می‌توانید کتاب را خریداری کنید:

 

شرکت در مسابقه از طریق اپلیکیشن جامع استاد مطهری


منبع مسابقه به پنج قسمت تقسیم شده و شما باید در هر مرحله از مسابقه متن قسمت مربوطه را مطالعه نمایید و به سؤالات آن مرحله پاسخ بدهید.

در صورتی که بتوانید به سه سؤال از چهار سؤال پاسخ صحیح بدهید، وارد مرحله بعد می‌شوید و به همین ترتیب بعد از اتمام همه مراحل در آزمون پایانی مسابقه که از کل منبع مسابقه است شرکت نمایید.

آزمون پایانی شامل ده سؤال است که شما باید به هشت سؤال پاسخ صحیح بدهید.

اگر در هر مرحله نتوانید نمره حدنصاب را کسب کنید برای شرکت مجدد در آزمون آن مرحله باید یک روز صبر نمایید.

در پایان زمان مسابقه بر اساس قرعه‌کشی از بین کسانی که همه مراحل مسابقه را انجام داده‌اند جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌گردد.

جوایز مسابقه:
با قرعه‌کشی: صد جایزه پانصد هزار تومانی به کسانی که همه مراحل مسابقه را به پایان برسانند.

بدون قرعه‌کشی: ده جایزه پانصد هزار تومانی به کسانی که بیشترین «امتیاز معرفی» را کسب کنند. (در اپلیکیشن استاد مطهری به قسمت منو و سپس قسمت معرفی به دوستان بروید).

جوایز مسابقه تماما توسط خیّرین تأمین شده و شرکت در مسابقه کاملا رایگان است.

انتهای پیام

دیدگاه ها