شناسه متن : 966
1393/3/17 - 12:13 2014-06-07 12:13:00
به گزارش پایگاه اینترنتی شهید مطهری به نقل از ایسنا مسئول انصار حزب‌الله مشهد گفت: نیروهای حزب‌الله طرفدار كرسي‌هاي آزادانديشي هستند و به هيچ عنوان مطابق ميل خود عمل نمي‌كنند و برمبنای فرمايش آقا نظم لازم را در كارها دارد و به هيچ  عنوان بر خلاف موازين شرع حركت نخواهد کرد.
 
حميد استاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه خراسان، در خصوص لغو برگزاری کارگاه علمی فیلسوف آمریکایی در مشهد افزود: كلارك يك فيلسوف مسيحي است كه به دعوت بنیاد شهید مطهری برای همایش بین‌المللی بررسی اندیشه‌های شهید مطهری به ایران آمده و قرار بود در مشهد نیز سخنراني داشته باشد، ما در سطح دفاع از ايشان نيستيم، اما اسنادي كه در رابطه با حمایت وی از همجنس‌گرايي منتشر شده از ويكي‌پديا بوده و قابل استناد نیست.
 
وی با بيان اينكه ويكي‌پديا منبع مورد اعتمادي نيست، مطرح كرد: اگر بخواهيم به اين منبع براي شناخت افراد اتكاء كنيم درخصوص خيلي از روحانيون اسلام، مسئولان و بزرگان كشور ما نيز مطالبي در اين سايت مطرح شده كه به هيچ عنوان صحت ندارد.
 
استاد با بیان اینکه حزب‌الله دخالتی در لغو این کارگاه 17 نفره نداشته است، ادامه داد: طي تحقيقاتي كه انجام داديم و مطالبي كه خود جيمز كلارك مطرح كرده اين فرد يك چهره ضد جنگ و ضد صهيونيستی است و به همين دليل ويكي پديا این مطالب را بر ضد وی منتشر کرده است.
 
وی با بیان اینکه ما در حال حاضر با آمادگي كامل وسط ميدان هستيم، اما بصيرت لازم است، افزود: دقت لازم را داریم که کاری انجام ندهیم که به ضرر کشور باشد.
 
استاد در خصوص اعتراض برخي افراد به اينكه چرا حزب‌الله کمتر در صحنه است،اظهار كرد: حزب‌الله نيروهاي خود را براي مواقع لازم نگه داشته و در صورت لزوم با تمام وجود وارد صحنه خواهد شد.
 
مسئول انصار حزب الله مشهد عنوان كرد: از زماني كه آقاي روحاني روي كار آمده است، برخي افراد كه در چند سال گذشته حزب الله به خاطر مواضعي كه داشتند با آنها برخورد كرده از اين جهت ناراحت هستند و اين اعتراض‌ها به خاطر اين است كه حزب‌الله در ساليان گذشته با خود اين افراد برخورد كرده است.
 
استاد با بیان اینکه نیروهای حزب‌اللهی با جريان‌هاي فتنه و كساني كه به دنبال فتنه هستند، برخورد می‌کنند و در اين راه آمادگي كامل دارند، اظهار كرد: در حال حاضر نيروهاي حزب‌الله برای دفاع از اتحاد اسلام، حرمين و حرم حضرت زينب(س) اقدامات لازم را انجام مي‌دهند و جلسات و تجمعاتي را نيز برگزار كرده‌اند.
انتهای پیام

دیدگاه ها